#!/usr/local/bin/php Про Навчальний центр | НAM - Незалежна Асоціація телерадіоМовників
TV - Фонд
на головну     контакти     мапа сайту          зробити стартовою    
   Останні новини 
Про Навчальний центр

У 2004 році загальними зборами членів Незалежної Асоціації телерадіоМовників(НАМ) було визначено новий для НАМ пріоритетний напрямок роботи – створення сервісу, який би забезпечував можливість підвищення професійного рівня фахівців галузі телерадіомовлення.

Відповідно до рішення Загальних зборів, у 2005 році було створено Навчальний центр НАМ, керівником якого стала Олена Хорозова. Пані Олена  Закінчила Київський Національний Економічний Університет, за фахом менеджер інформаційних систем. З 2004 року займається організацією семінарів, тренінгів конференцій та круглих столів.

Протягом 2005-2006 року було проведено декілька досліджень медіа ринку України в області підвищення освіти фахівців галузі, а також розроблено програму семінарів та тренінгів, спрямованих на знищення «білих плям» в медіа-освіті членів НАМ. Також Навчальним центром було сформовано команду тренерів із числа найкваліфікованіших фахівців галузі. В результаті виконаної кропіткої роботи у 2007 році було реалізовано комплексну програму НАМ по підвищенню медіа-освіти членів Асоціації.

Календар тренінгів 2006-2007 року

Саме навчальний центр НАМ протягом останніх років взяв на себе вирішення усіх питань, пов’язаних із організацією подорожі делегації вітчизняних фахівців на NABShow – найбільшу світову виставку цифрових медіа у Лос-Анджелесі, на виставку EEBC у Амстердамі та Європейську радіоконференцію NAB.

Сьогодні Навчальний центр НАМ крім вищеозначених напрямків діяльності, працює над рядом нових проектів.  

Ми маємо розпочати Програму обміну досвідом, яка передбачає лекції та семінари членів НАМ, котрі мають досвід вирішення актуальних для галузі проблем.

Ми плануємо сформувати Бібліотеку медіа-літератури, до якої потраплятиме найбільш повна інформація про важливі для галузі видання, іх зміст, вартість, та місця, де можна придбати примірники підручників чи брошур в Україні.

В березні Навчальний центр НАМ започаткував нову розсилку «Медіа-освіта за 5 хвилин». Вона є безкоштовною для членів НАМ і містить найбільш актуальні вітчизняні та перекладені публікації, що допоможуть підвищенню особистої ефективності медіа-менеджера, стануть корисними у роботі медіа-маркетологів та медіа-рекламістів, що відображатимуть досвід західних ТРК, котрі вже почали працювати в режимі цифрового мовлення, тощо.

 З усіма питаннями, щодо роботи Навчального центру НАМ можна звертатись до Керівника Навчального центру НАМ Олени Хорозової за адресою Elena@nam.com.ua чи тел. (044) 254 55 56.

Логін:
Пароль:
Реєстрація
нагадати логін / пароль
  - Веб-платформа
  - Цифровий форум
  - Фестиваль «Кіномедіа»
  - Конгрес НАМ
  - Міжнародна конференція «Нові Медіа-нові можливості»
  - Дистанційні курси для ЗМІ
  - "Честь професії" - Конкурс професійної журналістики
  - Нова система досліджень радіоаудиторії
  - Центр Маркетингових досліджень
  - Програма законодавчих ініціатив

  - Вибори 2014
  - про телебачення і радіомовлення
  - про інформацію
  - про авторське право та суміжні права
  - про радіочастотний ресурс
  - про мову
  - про захист суспільної моралі
  - про Нацраду

  - Українська асоціація видавців періодичної преси
  - ТЕЛЕКРИТИКА
  - Індустріальний Телевізійний Комітет
  - Академія Української преси
  - Українська правда
  - Незалежна Медіа Профспілка
  - Інститут Масової Інформації
  -ТелеРадіоКур`єр
  - MediaSat
  - ProTV.net.ua
  - ReklaMaster.com
  - Телемир
  - ДК-Зв’язок
  - Українська Телевізійна Біржа
 
facebook page
vkontakte page
myspace page
twitter page
linkedin page
wordpress page


© Незалежна Асоціація Телерадіомовників.
Всі права захищені.

Розробка Капітал-Медіа.
Новини | Про НАМ | Правовий центр | Прес-центр | Навчальний центр | Контакти | Наші ініціативи | Мапа сайту Питання та коментарі
webmaster@nam.org.ua